środa, 14 września 2011

Powrót

Długo mnie tutaj nie było, oj długo...
Ostatni  miesiąc był dla mnie bardzo zakręcony. Ostatnie przygotowania do ślubu    i wesela zajmowały mi myśli i czas. Na szczęście wszystko poszło wspaniale. 20 sierpnia pogoda dopisała. Uroczystość w kościele była przepiękna, a po niej rozpoczęła się zabawa do białego rana. Wytańczyłam się za wszystkie czasy :). Dwa dni po ślubie, pojechaliśmy w podróż poślubną nad morze, do przepięknej miejscowości - Karwii. Był mi potrzebny ten wyjazd, odpoczęłam i naładowałam akumulatory. Po powrocie pochłonęła mnie przeprowadzka: układanie, przekładanie itp.. Ponadto długo nie miałam dostępu do Internetu. Na szczęście jest już wszystko ułożone, Internet podpięty. Zaczynam nowe życie.Uczę się jak być żoną,  i oczywiście nadal oddaję się mojej pasji czytaniu. :) Nie mam jeszcze jedynie pracy, ale z tym wszędzie ciężko - dlatego nie tracę nadziei.
 Pozdrawiam cieplutko.12 komentarzy:

 1. wyglądałaś przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia :) Pięknie wyglądałaś. W Karwii spędziłam zeszłoroczny urlop, popieram, że jest pięknie. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Baardzo gratuluję i życzę szczęścia na nowej drodze życia:D Cudna sukienka. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)
  Jestem pewna, że będziesz wspaniałą żoną i nie martw się, z pracą też Ci się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Cierpliwości w codzienności, cierpliwości do bycia żoną, cierpliwości do męża i wzajemnego szacunku. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na nowej drodze życia życzę wszystkiego dobrego.
  Niech Słońce swój blask roztacza nad Wami.
  A miłość, wiara i nadzieja gości w Waszych sercach.
  Pozdrawiam z uśmiechem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj. Dlaczego kupiłaś mojego ebooka? Dla blogerów jest za darmo - pisałem o tym...gdy wydam następną książkę, lub tę w wersji papierowej to się przypomnij - otrzymasz z dedykacją za darmo :-) Nawiasem mówiąc dziękuję za zaufanie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! Dużo szczęścia życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No i powiało romantyzmem :) Suknia przepiękna!

  OdpowiedzUsuń
 11. O świeżo upieczona żonka, wyglądałaś cudnie, wspaniale że pogoda dopisała a z pracą na pewno wszystko się ułoży, grunt to pozytywne myślenie! Samych wspaniałych chwil na nowej drodze życia!

  OdpowiedzUsuń