wtorek, 6 listopada 2012

"Trzy oblicza pożądania" Megan Hart

Trzy oblicza pożądania - Megan HartOstatnimi czasy panuje moda na odważne powieści erotyczne dla kobiet. Książka Megan Hart, która ostatnio umilała mi wieczory również należy do tego typu literatury.

Na początku chciałam zwrócić uwagę na bardzo intrygującą okładkę książki. Niby nic..ot zwykłe jabłko, jednak pobudza wyobraźnie. Czerwona wstążeczka umieszczona na książce informuje nas, iż jest ona przeznaczona jedynie dla dorosłych czytelników. No cóż...przyznam szczerze, że hasło to przeciągnęło mnie jak magnes. Byłam ciekawa co znajduje się w tej "zakazanej" powieści. Nie czytałam nigdy, żadnej powieści erotycznej, dlatego z wielką ochotą i ciekawością rozpoczęłam lekturę.

Anne i James są szczęśliwym małżeństwem, mieszkającym w przepięknym domku nad jeziorem. Dogadują się wręcz idealnie, tworząc zgodną i dobraną parę. Ich życie seksualne również świetnie się układa, doskonale znają swoje ciała i potrzeby, dzięki czemu potrafią sprawiać sobie przyjemność. W ich życiu pojawiają się co prawda problemy i cienie z przeszłości jednak nie zaburza to ich szczęścia...
Pewnego dnia do domku małżonków wprowadza się najlepszy przyjaciel Jamesa - Alex. Mężczyzna jest przystojny, szarmancki i baardzo intrygujący... Od początku można wyczuć chemię między wszystkimi bohaterami powieści... Napięcie i narastające pożądanie znajdują swój finał w sypialni...gdzie każdy z bohaterów odkrywa siebie na nowo...Jak zakończy się historia tego dziwnego trójkąta..?? Przeczytajcie sami:)


Książkę czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Język jest prosty i niewyszukany jednak moim zdaniem doskonale komponuje się z tematyką powieści. Pojawiające się liczne, śmiałe opisy scen erotycznych oraz wulgarne słownictwo dodają pikanterii powieści - ale przecież o to w książkach tego typu chodzi. Skłamałabym jednak pisząc, iż książka dotyczy tylko seksu, autorka porusza również skomplikowane relacje rodzinne, partnerskie, czy choćby kwestie alkoholizmu...Bardzo ciekawa i wyraźnie nakreślona jest także zmiana jaka zachodzi w głównej bohaterce - Anne.

Zachęcam do przeczytania tej książki zwłaszcza w łóżku :)


Za możliwość przeczytania książek serdecznie dziękuję pani Monice i wydawnictwu Mira/Harlequin.  

3 komentarze:

  1. Mnie też ta książka bardzo się podobała, przede wszystkim dlatego, że miała całkiem ciekawą fabułę, a sceny erotyczne nadały całości fajnej pikanterii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka pozytywnie mnie zaskoczyła :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Dawno Cie u nas nie było, wracaj do książkowego świata :)

    OdpowiedzUsuń