czwartek, 5 maja 2011

Kilka słów wstępu...

Witam wszystkich,
od dłuższego czasu odwiedzam wasze blogi i muszę przyznać, iż bardzo mi się ten internetowy świat spodobał. Dlatego postanowiłam stworzyć swój własny „sekretnik” w którym będę się dzieliła z wami wszystkim tym co dla mnie ważne. A co jest dla mnie ważne? Najważniejsza jest oczywiście rodzina, na razie stanowią ją moi rodzice i brat, ale już w sierpniu dołączy do niej mój przyszły mąż;). Istotne są również dla mnie studia, które w tym roku planuje zakończyć i zostać bibliotekarką z dyplomem ;). Uwielbiam czytać – to moja pasja od dziecka. Obecnie nie mam zbyt dużo czasu na pielęgnowanie tego hobby (praca magisterska), ale staram się jak mogę. Lubię również oglądać filmy, i nie mam tu na myśli jakiś określonych gatunków. Łykam wszystko, no może z wyjątkiem horrorów.:) Na łamach tego bloga będę pisać o moich wrażeniach z przeczytanych książek, obejrzanych filmów oraz moich bolączek dnia codziennego (ale to postaram się ograniczyć;) ).
Na początku jednak proszę Was o cierpliwość, bo uprzedzam to mój pierwszy raz ;).
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających,
Miłego dnia.

8 komentarzy:

 1. Witamy w blogowym świecie :) Widzę że czytasz złodziejkę książek, bardzo mi się ta książka podobała, czekam na opinię :) i oczywiście dodaję do obserwowanych Pozdrawiam jusssi

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również witam :) A mnie ciekawi Twoja opinia na temat Schmitta. Bo sama właśnie jestem po lekturze "Małych zbrodni małżeńskich"

  OdpowiedzUsuń
 3. no to witaj wśród nas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witamy :) Początki są zawsze najtrudniejsze. Życzę udanych lektur, radości z prowadzenia bloga oraz ciekawych dyskusji blogowych o książkach. Ja także nie mam długiego stażu blogowego, gdyż pierwszy post pojawił się w połowie marca, a niektórzy mają staż kilkuletni. Wytrwałości i cierpliwości życzę, bo i to się przyda. Dodaję Twojego bloga do obserwowanych. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, która rozpocznie się dla Ciebie w sierpniu. Małżeństwo to super sprawa, ale wymaga wiele czasu, pracy, wysiłku, miłości. Jestem mężatką z dwuletnim stażem, polecam małżeństwo :)

  Powodzenia na obronie życzę :) Także zastanawiałam się nad bibliotekoznawstwem, ale stanęło na polonistyce. Chciałabym pracować w bibliotece, życzę szybkiego znalezienia satysfakcjonującej pracy w zawodzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę dodać do obserwowanych blogów :( bo nie masz takiej opcji na Twoim blogu. Proponuję udostepnienie takiej opcji, bo dużym plusem bloggera jest komunikacja, jak doda się kogoś do blogów obserwowanych, to wtedy w pulpicie nawigacyjnym wyświetlają się aktualizacje czyli wszyskie nowe posty obserwowanych osób.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam Cię do zabawy, która kilka miesięcy temu była popularna na blogach. Mianowicie do sfotografowania swej domowej biblioteczki i pokazania jej na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie:)Tobie Anetko szczególnie za życzenia:)Biblioteczkę postaram się pokazać wkrótce:)

  OdpowiedzUsuń